Nap

LECSAPOK RÁ!

Az ajánlat még eddig él:

Megtakarítás 4.000 Ft

Tudod, hogy otthonosan mozog a konyhában és szeret főzni? Imád kísérletezni az új ízekkel, hogy mindig meglepje szeretteit?

Ideje, hogy TE lepd meg ŐT valami különlegességgel!

Ajándékozd meg egy feledhetetlen élménnyel, ahol a Studio Italia mesterszakácsai megtanítják azokat a titkos bűvigéket, melyekkel fantasztikus fogásokat varázsolhat a vacsoraasztalra.

IDE VELE!
KURZUSOK

KÜLÖNLEGESSÉGEK

LEHULL A LEPEL...

+ ? =

• Az igazi olasz pizza titkai
  • Tészta specialitások
  • A tenger kincsei
  • Olasz húsimádók
  • Tájegységek konyhái
  • Szezonális kurzusok
  • Autentikus alapanyagok
  • Titkos összetevők
  • Mesteri olasz technikák
  • Olasz mesterszakácsok
  • Friss alapanyagok
  • Varázslatos kostolók

Számunkra kiemelten fontos, hogy az olasz gasztronómia megismertetése mellett a résztvevők úgy érezzék magukat, mintha valóban egy olasz család sütés-főzésébe csöppennének.

A főzőkurzusok profizmusát a belvárosban található jól felszerelt, családias hangulatú konyhánk, valamint olasz séfjeink szaktudása garantálja. Séfjeink egytől-egyig szakmájuk iránt elkötelezett, az olasz gasztronómiában jártas szakemberek.

EZT ADOM AJÁNDÉKBA!

Az ajánlat még eddig él:

ŐK MÁR KIPRÓBÁLTÁK

Nap
Óra
Perc

“Kedves Főzőiskola!

Az este nagyon jól sikerült! A csapat talán már túlságosan is felszabadult volt, de Mimma úgy tűnt, bírta a gyűrődést és a kissé dekoncentrált csapattal is nagyon finom vacsorát tudott összehozni!

A kollégák közül mindenki dicsérte a helyszínt, a ételeket és a hangulatot: csak pozitív benyomásokkal zártuk az estét! Kitenni kicsit nehéz volt minket, ezért utólag is elnézést kérünk a takarítóktól!:)

Viki”

“ Sok-sok évvel ezelőtt voltunk Rómában, ahol isteni pizzát ettünk. Azóta is szeretnék itthon ugyanolyat sütni, de még egyetlen receptből sem sikerült a kívánt eredményt elérnem. Egy barátnőm ajánlotta ezt a főzést, ahol végre megtanultam a finom pizzák titkát :)

Köszönöm nektek!

Luca”

Studio Italia Olasz Főzőiskola

1137 Budapest, Radnóti Miklós utca 2.

Adószám: 10360192-2-41
Nyilvántartásba vételi szám: E-000417/2014